ul. Marszałkowska 85   /    00-683 Warszawa  |   Tel: +48 22 400 50 43; 517 933 301

DRUGIE SPOTKANIE „KUŹNIA POMYSŁÓW – SPOTKANIE LIDERÓW ŚRODOWISKOWYCH”

W dniach 03-09 czerwca odbył się drugi już zjazd „Kuźnia pomysłów – spotkanie liderów środowiskowych” Stowarzyszenia JUMP 93 w Augustowie. Tym razem, prócz wymiany pomysłów, omówienia barier/problemów związanych z pracą środowiskową i adwokacją na rzecz środowiska osób uzależnionych, pacjentów substytucyjnych oraz osób w kryzysie bezdomności, postawiliśmy też na czynny wypoczynek – długie piesze i rowerowe wycieczki brzegiem jeziora Białe Augustowskie, grę w badmintona i siatkówkę w gronie przyjaciół. Udało nam się porządnie naładować akumulatory na kolejne wyzwania w pracy adwokacyjnej i streetworkerskiej.

Prócz różnych aktywności fizycznych i umysłowych, były kiełbaski i ziemniaczki z ogniska (dobrze zabezpieczone i bardzo pilnowane ze względu na panującą suszę), staralismy się zdrowo i kolorowo odrzywiać tym, co sami przygotowywaliśmy, oczywiście odwiedziliśmy też tamtejszą smażalnie ryb z okolicznych jezior. Było pysznie. 

Razem z nami, na zjazd pojechali również bracia mniejsi, gdyż nasza baza jest otwarta na zwierzaki. Tym razem towarzyszła nam mała ciemnobrązowa sunia Zosia i starszy, przytulaśny pies Sony.

Wierzymy, że takie wyjazdy integracyjne są doskonałą okazją na wzmocnienie więzi, jaka narodziła się pomiędzy nami, osobami działającymi na rzecz środowiska i pozwolą na szeroką dyskusję nad wspaniałymi pomysłamim na przyszłość.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Wszystkie osoby widoczne na zdjęciach wyraziły zgodę na publikację ich wizerunku.

Skip to content