ul. Marszałkowska 85   /    00-683 Warszawa  |   Tel: +48 22 400 50 43; 517 933 301

NOWA INICJATYWA PSPN – POLSKIE TOWARZYSZTWO PSYCHODELICZNE

Polecamy uwadze nową inicjatywę Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej!

Z radością informujemy, że po wielu miesiącach przygotowań wreszcie wystartowaliśmy z Polskie Towarzystwo Psychodeliczne! Jest to inicjatywa, która powstała w ramach działalności Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej, aby przeprowadzić reformę prawa umożliwiającą stosowanie psychodelików do celów medycznych i naukowych.

Chcemy rozpocząć w Polsce merytoryczną debatę na temat psychodelików, pozbawioną lęków, mitów i przekłamań. Wierzymy, że tylko działając wspólnie osiągniemy ten cel, dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia!

Sprawdź naszą stronę http://psychodeliki.org

Obserwuj na IG https://instagram.com/psychedelicsocietyPL

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne (PTP) to inicjatywa, która powstała w ramach działalności Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej, aby popularyzować i wspierać badania naukowe nad substancjami psychodelicznymi (psychodelikami). Planujemy stworzyć przestrzeń do merytorycznej debaty na temat ich potencjalnego zastosowania w nauce, medycynie, psychoterapii i kulturze, co może przyczynić się do rozwoju społeczeństwa. Towarzystwo zrzesza specjalistów reprezentujących wiele dziedzin i zawodów m.in.: aktywistów, antropologów społecznych, artystów, biologów, chemików, dziennikarzy, etnobotaników, farmaceutów, lekarzy, prawników, psychologów, socjologów oraz zielarzy, a także osoby zainteresowane rozwojem nauki i debaty dotyczącej psychodelików w Polsce.

Skip to content