JUMP 93 - Stowarzyszenie pacjentów programów substytucyjnych - jump93.pl

top news port mstr galp
Polecane strony
28-08-2015 Marta Gaszyńska
Pdf
Drukuj
Powrót

Krajowe:

Krajowe Biuro ds Przeciwdziałania Narkomanii - http://www.kbpn.gov.pl/portal

Centrum Informacji o Narkotykach - http://www.cinn.gov.pl/portal

Biuro Pomocy i Projektów Społecznych w Urzędzie Miasta - http://politykaspoleczna.um.warszawa.pl/

Krajowe Centrum ds AIDS - http://www.aids.gov.pl/

Międzynarodowe:

Open Society Foundations - https://www.opensocietyfoundations.org/

Global Drug Policy Program w OSF - https://www.opensocietyfoundations.org/about/programs/global-drug-policy-program

International Harm Reduction Association - http://www.ihra.net/

International Network of People Who Use Drugs - http://www.inpud.net/

Euroejskie Centrum Monitorowania ds Narkotyków i Narkomanii - http://www.emcdda.europa.eu/

Organizacje pozarządowe

Polska Sieć Polityki Narkotykowej - http://www.politykanarkotykowa.pl/

Społeczny Komitet ds AIDS - http://www.skaids.org/

Stowarzyszenie Program Stacja - http://programstacja.org.pl/wp/

Krytyka Polityczna "Narkopolityka"- http://narkopolityka.pl

Bądź z Nami - www.swwaids.org

Fundacja Redukcji Szkód - www.redukcjaszkod.pl

Stowarzyszenie Lambda Warszawa - http://www.lambdawarszawa.org/

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi - http://otwartedrzwi.pl/

Fundacja Res Humanae - http://reshumanae.org.pl/

Stowarzyszenie Monar - http://www.monar.org/

Stowarzyszenie Antidotum - http://www.stowarzyszenieantidotum.org.pl/

Pozytywni w Tęczy - http://www.pozytywniwteczy.pl/

Ogólnopolska Sieć Osób Żyjących z HIV/AIDS - http://www.netplus.org.pl/

Pdf
Drukuj
Powrót