JUMP 93 - Stowarzyszenie pacjentów programów substytucyjnych - v100ns.sam3.pl

top news port mstr galp
Wanda Kwietniewska ambasadorką akcji "Wesprzyj nasz Hostel"
22-01-2016 Marta Gaszyńska 13982
Pdf
Drukuj
Powrót

Z przyjemnością informujemy, że dotychczasowe grono znamienitych ambasadorów naszej Akcji w osobach - Marka Gaszyńskiego i Henryka Miśkiewicza - powiększyła kolejna znakomita artystka.

Wanda Kwietniewska – piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, jedna z najpopularniejszych artystek polskiego rocka lat 80'. Do 1982 roku – wokalistka zespołu Lombard (płyta „Śmierć dyskotece!”), założycielka i liderka zespołu Banda i Wanda, z którym nagrała takie przeboje, jak „Hi-Fi”, „Nie będę Julią”, „Kochaj mnie miły”, „Fabryka marzeń”, „Para goni parę”, „Chcę zapomnieć”, „Mamy czas”, piosenki do kultowego dziś serialu „7 życzeń” i występuje z powodzeniem do dzisiaj. Koncertowała również z zespołem Alex Band, Marylą Rodowicz, Krzysztofem Krawczykiem, a z Norbim nagrała nieoficjalny hymn reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn, piosenkę „Walczymy dla was”. Jurorka licznych festiwali, dyrektor artystyczny Targów Mediów i Producentów Tele-Audio-Video "Play Box", osoba o niezwykłej witalności, energii i pogodzie ducha, od lat zaangażowana w działalność charytatywną. Foto z archiwum Wanda i Banda

Jeżeli i Wam nie jest obojętny los tych wyrzuconych poza nawias społeczeństwa osób, proszę, wesprzyjcie nasze działania choćby symboliczną kwotą.

Wpłaty na konto bankowe:

Bank BZWBK 88 1500 1126 1211 2011 2450 0000

Stowarzyszenie JUMP 93

Z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia JUMP 93

Wpłaty PayPal:

Pdf
Drukuj
Powrót