JUMP 93 - Stowarzyszenie pacjentów programów substytucyjnych - v100ns.sam3.pl

top news port mstr galp
Andrzej Krzywy ambasadorem akcji "Wesprzyj nasz Hostel"
30-01-2016 Marta Gaszyńska 13112
Pdf
Drukuj
Powrót

Z przyjemnością informujemy, że dotychczasowego grona znamienitych ambasadorów naszej Akcji - Wandy Kwietniewskiej, Marka Gaszyńskiego i Henryka Miśkiewicza - dołączył kolejny wspaniały artysta!

Andrzej Krzywy - wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów. Swoją przygodę z muzyką zaczynał w zespole DAAB. Od 1987 roku do chwili obecnej wokalista i lider zespołu De Mono. Nagrał dwie solowe płyty “Premiera” i “Sędzia Dread”. Na swoim koncie ma wiele przebojów które śpiewa cała Polska. Między innymi “Kochać inaczej”, “Moje miasto nocą“, “Ostatni pocałunek”, “Kolory”, ”Chcemy tańczyć” czy “I po co tyle pytań”. Związany również z Radiem “Złote Przeboje” gdzie przeprowadzał wywiady z plejadą polskich gwiazd w programie “Krzywy Live”. Laureat wielu nagród muzycznych w tym Fryderyka czy międzynarodowej nagrody MTV w kategorii “Local Hero”. Ambasador akcji społecznych “Jem drugie śniadanie” oraz “Jestem na Ptak”.

Jeżeli i Wam nie jest obojętny los tych wyrzuconych poza nawias społeczeństwa osób, proszę, wesprzyjcie nasze działania choćby symboliczną kwotą.

Wpłaty na konto bankowe:

Bank BZWBK 88 1500 1126 1211 2011 2450 0000

Stowarzyszenie JUMP 93

Z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia JUMP 93

Wpłaty PayPal:

Pdf
Drukuj
Powrót