JUMP 93 - Stowarzyszenie pacjentów programów substytucyjnych - v100ns.sam3.pl

top news port mstr galp
Nasza oferta
03-08-2015 Marta Gaszyńska
Pdf
Drukuj
Powrót

Poradnia Terapii Uzależnień - Poradnia Terapii Uzależnień Stowarzyszenia JUMP 93 mieści się przy ul. Marszałkowskiej 85 i jest zarejestrowanym podmiotem leczniczym. Oferta Poradni jest skierowana do problemowych użytkowników marihuany, innych przetworów konopi indyjskich, dopalaczy oraz innych środków psychoaktywnych.

Program CANDIS - CANDIS to indywidualny, krótkoterminowy program terapeutyczny dla osób mających problemy z powodu używania marihuany lub haszyszu. W programie mogą uczestniczyć osoby powyżej 16 roku życia, które chciałyby ograniczyć lub zrezygnować z używania konopi.

Poradnia prawna - Oferujemy bezpłatne porady prawne oraz prowadzenie spraw w zakresie sporządzania pism procesowych dla osób używających substancji psychoaktywnych, czyje prawa zostały naruszone.

Hostel interwencyjny - Hostel interwencyjny Stowarzyszenia Jump 93 oferuje bezpieczną opiekę noclegową osobom używającym substancji psychoaktywnych i uzależnionym, które znalazły się w trudnej sytuacji.

Klub i ogrzewalnia - W naszym Klubie zapewniamy warunki dla bezpiecznego i aktywnego spędzania czasu w ciągu dnia. Ofertę kierujemy głownie do osób uczestniczących w naszych programach terapeutycznych.

Streetworking - Wychodzimy do naszych klientów: odwiedzamy warszawskie programy leczenia substytucyjnego, miejsca spotkań użytkowników narkotyków, wychodzimy na spotkania z użytkownikami narkotyków przebywających na terenie AŚ Służewiec

Warszawski Standard Pomocy - Warszawski Standard Pomocy to projekt polegający na wypracowaniu, wspólnie z władzami samorządowymi m.st. Warszawa, warszawskimi organizacjami i instytucjami pomocowymi, zrównoważonego i adekwatnego modelu rozwiązywania problemów związanych z używaniem substancji psychoaktywnych.

Bezpłatne testowanie HCV - Jeśli kiedykolwiek przyjmowałeś narkotyki w iniekcjach, wykonaj test w kierunku HCV. Zrób test niezwłocznie i bez przesadnych obaw. Pamiętaj, wynik dodatni, to nie koniec świata. Osoby uzależnione z terenu Warszawy i Mazowsza, zapraszamy do bezpłatnego testowania się w kierunku HCV. Prowadzimy takie testowanie we współpracy z Punktem Konsultacyjno-Diagnostycznym Społecznego Komitetu ds. AIDS.

Pdf
Drukuj
Powrót
Strony w dziale
Warszawski Standard Pomocy
03-08-2015 Marta Gaszyńska